вивчай

Курси польської мови онлайн

Якщо Ви початківець і починаєте вивчення польської мови з нуля Ви навчатиметесь по спеціально розробленій програмі, яка закладе основи мови, вміння читання, письма і спілкуватись польською мовою у базових ситуаціях. Якщо ж Ви маєте попередній досвід вивчення мови чи життя у мовному середовищі, Вам перш за все необхідно пройти вступне тестування для визначення Вашого мовного рівня.

Після проходження письмового тестування та співбесіди ми запропонуємо Вам місце у групі відповідо до вашого рівня де Ви будете себе почувати комфортно і де ефективність занять буде максимальною або Ви зможете обрати систему індивідуальних занять.

Ціни на індивідуальні уроки польської по Skype

2 рази на тиждень

2400 грн

3 рази на тиждень

3600 грн

Інтенсив

Х грн

Якщо сумніваєшся, просто запишись на перше заняття

Тоді розумієш чи підходить тобі такий формат занять

Ви залишаєте заявку, зазначаєте найзручніший час для занять. Ми підбираємо для вас викладача, який підходить вам за графіком. Після оплати за перше заняття цього вам пише в Телеграм чи Вайбер наш викладачач, для узгодження сервісу, де зручніше для вас проводити уроки.

Заняття можна оплатити на карту. Реквізити для оплати наш менеджер вам відправить одразу після вашої заявки.

Якщо ви за якихсь причин захочете змінити викладача – не проблема! Ми зробимо це одразу.
Зазвичай, це дуже індивідуально. Багато залежить від того, як швидко студент сприймає матеріал, як часто займається та наскільки старанно виконує домашні завдання. Але в середньому перший рівень А1 можна досягти за 3-5 місяців.