Курси польської мови онлайн

Якщо хочеш одразу записатися, тисни сюди!

Курси польської мови онлайн

Вивчення будь-якої мови вимагає чимало зусиль, терпіння, уважності, сильної мотивації та, звичайно ж, достатньої кількості часу. При вивченні польської мови вимоги залишаються незмінними, проте дуже важливо правильно підібрати метод навчання.

курси польскої онлайн
що вам треба знати

Головні наші правила

від 2 разів

Ми займаємося від 2 разів на тиждень. Бо вважаємо, що заняття 1 раз на тиждень - це марне витрачання вашого часу та грошей.

місяць

Оплата за навчання – помісячна. Сплачувати за кожен урок польскої окремо, нажаль, неможливо. Крім того, якщо ви сплачуєте за 2 місяця або більше – у нас є чудові знижки!

1 на 1

Курси від Language School – це уроки 1 на 1 з викладачем. Відтепер, вам не треба чекати доки вся група вивчить матеріал, який ви добре опанували. Або, навпаки, якщо якась тема незрозуміла, викладач із задоволенням закріпить її з вами ще раз.

Ціни на курси польської мови онлайн

2 рази на тиждень

2800 грн

3 рази на тиждень

3990 грн

Інтенсив

6490 грн

Вивчення польської мови онлайн дає можливість більш гнучкого графіка. Це дозволяє не тільки вписати курс у свій щоденний розклад без шкоди для інших, не менш важливих, занять, але й підібрати зручний час та кількість занять на місяць. Тому можна упевнено сказати, що уроки польської мови з викладачем – найкращий варіант.

Курси польської мови онлайн від Language School

Наша школа дає можливість вивчати польську мову онлайн, звертаючи увагу на індивідуальну підготовку із викладачем через Zoom або Skype. Уроки тривають 60 хвилин, а їх кількість ви можете підібрати, виходячи з власних уподобань:

 • Двічі на тиждень – 8 занять на місяць.
 • Тричі на тиждень – 12 занять на місяць.
 • Інтенсив – 20 занять. 

Графік підбирається з урахуванням ваших побажань.

Індивідуальні заняття польскої з учителями рівня С1-С2 демонструють високу ефективність завдяки наступним якостям викладачів:

 • Висока відповідальність;
 • Значний рівень компетентності;
 • Щира зацікавленість в успіху кожного учня;
 • Обережний, м’який підхід до навчання;
 • Чудова мотивація.

Крім цього, програма занять захоплююча та зручна, тому що коригується під кождного учня, враховуючи його рівень знань, цілі та інтереси.

Наші викладачі стануть вашими найкращими провідниками у світ польскої мови. Однак не варто забувати про те, що захоплена своєю справою людина очікує від учня такого ж прагнення нових знань. Якісне та чітке виконання домашніх завдань, уважність на уроках та зацікавленість темами – це спосіб показати, наскільки для вас цінні знання, що ви отримуєте.

 

Польська мова онлайн: для кого цей курс?

Чому ми не проводимо уроків рідше 2 разів на тиждень?

Важливо розуміти, що заняття, які проходитимуть один раз на тиждень, не дадуть жодного результату, а ваше вивчення мови затягнеться на довгий час або ви зовсім відкладете його. Саме тому онлайн уроки польської мови розраховані на цілеспрямованих та справді зацікавлених у її вивченні людей. Ви платите за те, що отримуєте бажаний рівень знань. Тому ми не записуємо на курс для кількості або ще з будь-яких сторонніх причин.

Який рівень мови можна здобути, вивчаючи польську онлайн?

Вивчаючи польську онлайн, ви досягнете потрібного саме вам рівня знань. Жодні зусилля при самостійному вивченні не приведуть вас до бажаного результату за такий самий термін.

Наші уроки польської мови онлайн допоможуть отримати рівень володіння польською від А0 до В2:

 1. Рівень А1 – початковий, є найважливішим і найскладнішим. Тут починається ваша база граматики, лексики, з’являються навички вимови та письма, розширюється словниковий запас.
 2. Рівень А2 – початковий просунутий, де учень розширює свої знання та навички, збільшує словниковий запас приблизно до 2000 польських слів.
 3. Рівень В1 – середній, на якому учень знає близько 3000 польських слів, граматика та синтаксис використовуються вже автоматично.
 4. Рівень В2 – середній просунутий; словниковий запас учня становить вже близько 5000 польських слів, з’являється навичка правильного написання слів під диктування, а також самостійного складання розгорнутих текстів та речень як усно, так і письмово. 

Опанувати будь-який з цих рівнів цілком реально, а досягти поставленої мети вам допоможуть курси польської мови в Language School.

Якщо сумніваєшся, просто запишись на перше заняття

Тоді розумієш чи підходить тобі такий формат занять

Ви залишаєте заявку, зазначаєте найзручніший час для занять. Ми підбираємо для вас викладача, який підходить вам за графіком. Після оплати за перше заняття цього вам пише в Телеграм чи Вайбер наш викладачач, для узгодження сервісу, де зручніше для вас проводити уроки.

Заняття можна оплатити на карту. Реквізити для оплати наш менеджер вам відправить одразу після вашої заявки.

Якщо ви за якихсь причин захочете змінити викладача – не проблема! Ми зробимо це одразу.
Зазвичай, це дуже індивідуально. Багато залежить від того, як швидко студент сприймає матеріал, як часто займається та наскільки старанно виконує домашні завдання. Але в середньому перший рівень А1 можна досягти за 3-5 місяців.