Курси англійської мови онлайн

Курси англійської мови ​онлайн

Якщо ви хочете говорити англійською мовою або удосконалити її, вам до нас.

Проведення занять пропонуємо за зручним для вас графіком. А також індивідуальний підхід в побудові програми навчання враховуючи ваші побажання.

що вам треба знати

Головні наші правила

від 2 разів

Ми займаємося тільки від 2 разів на тиждень. Бо вважаємо, що заняття один раз на тиждень - це марне витрачання вашого часу та грошей.

місяць

Оплата за навчання – помісячна. Сплачувати за кожен урок англійської окремо, нажаль, неможливо. Крім того, якщо ви сплачуєте за 2 місяця або більше – у нас є чудові знижки!

1 на 1

Курси від Language School – це уроки 1 на 1 з викладачем. Відтепер, вам не треба чекати доки вся група вивчить матеріал, який ви добре опанували. Або, навпаки, якщо якась тема незрозуміла, викладач із задоволенням закріпить її з вами ще раз.

Для кого цей курс?

вам підійде курс англійської у language-schooL якщо

Якщо ви ніколи не вчили англійську, або маєте певний рівень

Якщо ви хочете вивчати англійську мову з нуля, або якщо ви вже вчили англійську та самому вивчити мову якось не виходить, або якщо ви маєте певний рівень – ми допоможемо його покращити.

Якщо англійська вам потрібна для:

 • для подорожей;
 • для роботи;
 • для навчання
 • якщо ваш хлопець/чоловік іноземець;
 • якщо ви хочете підготуватися до екзаменів IELTS, TOEFL
  FCE, CAE, CPE;
 • тому що мама заставляє;
 • або тому що вам просто хочеться говорити англійською!

Якщо ви дорослий або дитина від 6 років

Ми займаємося з дітьми (починаючи від 6 років) та дорослими.

Ціни на курси англійської мови у Language School

2 рази на тиждень

2800 грн

3 рази на тиждень

3990 грн

Інтенсив

6490 грн

Language School: принципи побудови онлайн курсів англійської мови

Ми не будемо займатися обговоренням питання, хто винний, що ви досі не спілкуєтеся англійською. Не будемо і обіцяти чарівних методів, завдяки яким ви раптом прокинетеся з рівнем С1 і зможете вільно спілкуватися з носіями. Натомість, виведемо кілька простих принципів, які реально працюють і забезпечують цікаве та результативне навчання:

Відповідальне ставлення до уроків англійської мови.

Стати студентом нашої школи можна тільки за умови, якщо ви готові приділяти індивідуальним заняттям 2 години на тиждень з мінімальною кількістю пропусків. Ми поважаємо вас і не хочемо, щоб ви марно витрачали свій час і гроші.

Індивідуальне урахування вашого темпу та можливостей

Ще й досі вчені багато сперечаються щодо наявності мовних здібностей. Та реальність у тому, що деякі люди за кілька років можуть опанувати 5-6 мов, майже не напружуючись, а для інших вивчення однієї коштує багатьох зусиль. До якої з груп ви належите, не має значення, адже ви займаєтеся англійською виключно для себе, тож ми підлаштуємо увесь навчальний процес під ваші потреби.

Використання різних методів та постійне оновлення учбових матеріалів

Англійська мова змінюється, так само як і наші учні. Те, що працювало декілька років тому, може виявитися не таким дієвим для сьогодення. І навпаки, якісь методи, перевірені роками, дають гарні результати і дотепер.

Онлайн уроки англійської мови

Заняття у Language School виключно індивідуальні. Під час уроку ви знайомитеся з основними граматичними конструкціями, які гармонійно вплетені у живу розмовну мову, запам’ятаєте стійкі вирази та навчитесь висловлювати думки як письмово, так і усно. Також опановуємо уміння спрощувати складні синтаксичні конструкції і формулювати короткі речення.

Усі ці навички є дуже важливими, адже навіть у простій подорожі ви маєте вміти:

 • спитати дорогу чи замовити сніданок у кафе;
 • зорієнтуватися у письмових вказівках в аеропорті чи у місті;
 • прочитати меню чи ознайомитися з маршрутом захоплюючої екскурсії.

В нашому арсеналі програми англійської для дітей від 6 років, дорослих-початківців та тих, хто бажає підвищити свій рівень англійської мови. Ви маєте змогу вносити зміни у порядок вивчення тем та обирати свій темп занять. Можливо, ваша мета ー наукові конференції або спілкування на англомовних форумах в інтернеті? Або ви плануєте працювати за кордоном в IT-сфері, секторі HoReCa? Чи просто вважаєте, що ваша дитина має володіти англійською, як мовою must have? Ясно, що немає одного рішення для всіх поданих ситуацій, тому ми зупинилися на індивідуальному форматі занять як найбільш ефективному.

Англійська мова по Skype, Zoom або Viber є ще одним здобутком нашої школи. І тут ми наслідуємо найкращі напрацювання дистанційного навчання, використовуючи всі переваги онлайн платформ. Подібні заняття залишаються такими ж захопливими і результативними, як і очне навчання.

При цьому вони мають багато переваг:

 1. Ви можете вивчити англійську мову онлайн у Language School з будь-якої точки світу. Таким чином, критерієм вибору школи стає якість навчання, а не зручність розташування. До того ж, відпустка, відрядженння чи канікули у дитини не заважають продовжувати заняття. Заощаджується час і кошти на поїздки, а також не потрібно думати, хто буде відводити вашу дитину на урок.
 2. Регулярні заняття онлайн готують вашу дитину до комфортного дистанційного навчання в іншій країні. Отримати середню освіту в Америці, Канаді чи Великобританії, не виходячи з дому, вже стало реальним!
 3. Спілкування по Skype будуть корисні також для дорослих, що мають проходити співбесіди у зарубіжних компаніях чи спілкуватися із замовниками. Дуже швидко екран перестає сприйматись як перешкода живому спілкуванню. Навпаки, завдяки онлайн формату увесь світ стає доступнішим, де б ви не були.

Рекомендації щодо вивчення англійської

Щоб опанування англійської було більш швидким і приємним, рекомендуємо вам сумлінно виконувати домашні завдання та не обмежуватися уроками англійської мови з вчителем. Зробіть її частиною повсякденного життя:

Дивіться фільми англійською

Дивіться фільми, мультфільми, читайте англомовні статті на теми, які вас цікавлять;

Лайфхаки

Придумайте свої лайфхаки для запам’ятовування виразів (картки, малюнки, асоціації);

Магія ранку

Починайте день з 5 хвилин англійською (назвіть предмети навколо себе, опишіть свій настрій чи погоду у 10 словах).

Чим більше ви зануритеся у процес, тим більше активізуєте свій словниковий запас і налаштуєте своє мислення на англійську ー просто та дієво!
Приєднуйтеся до поціновувачів англійської у нашій школі і записуйтеся на перше заняття вже сьогодні! Чекаємо на вас!

Курси англіїської мови

Почни прямо зараз