Курси німецької мови онлайн

вивчай

Курси німецької мови онлайн

У випадку вивчення німецької мови з нуля Ви навчатиметесь по спеціально розробленій програмі, яка закладе основи мови, вміння читання, письма і спілкуватись німецькою мовою у базових ситуаціях.

Якщо ж Ви маєте попередній досвід вивчення мови чи життя у мовному середовищі, на першому уроці викладач оцінить ваш рівень і складе для вас програму.

Ціни на курси німецької онлайн

2 рази на тиждень

2800 грн

3 рази на тиждень

3990 грн

Інтенсив

6490 грн

що вам треба знати

Головні наші правила

від 2 разів

Ми займаємося тільки від 2 разів на тиждень. Бо вважаємо, що заняття один раз на тиждень - це марне витрачання вашого часу та грошей.

місяць

Оплата за навчання – помісячна. Сплачувати за кожен урок окремо, нажаль, неможливо. Крім того, якщо ви сплачуєте за 2 місяця або більше – у нас є чудові знижки!

1 на 1

Курси від Language School – це уроки 1 на 1 з викладачем. Відтепер, вам не треба чекати доки вся група вивчить матеріал, який ви добре опанували. Або, навпаки, якщо якась тема незрозуміла, викладач із задоволенням закріпить її з вами ще раз.

Принципи курсів німецької у Language School

Індивідуальні уроки іспанської у Language School

Ми не пропонуємо "чарівних результатів", натомість використовуємо дієві, перевірені часом методи навчання.

Індивідуальний підхід

Це передбачає індивідуальні уроки німецької мови 1:1 з вчителем. Саме так ми можемо визначити, що потрібно саме вам або вашій дитині. Програма побудована дуже гнучко, так що студент має змогу коректувати теми, що вивчаються, і темп занять. До ваших послуг наші програми для дітей і дорослих (початківців і тих, хто хоче піднятись на новий рівень володіння німецькою мовою).

Повна віддача викладачів

Наші викладачі мають високий рівень володіння мовою (С1—С2) і досвід роботи не менше 3 років. Вони знають, про що і як спілкуються носії німецької, тож на уроках ви будете отримувати тільки необхідну граматику і живу розмовну практику.

Сумлінна робота студента

З іншого боку, ми очікуємо, що студенти будуть сумлінно працювати:
- відвідувати заняття 2 рази на тиждень;
- виконувати домашні завдання;
- дотримуватися наших рекомендацій щодо вивчення мови.
І тоді, будьте певні, що разом ми досягнемо гідних результатів.

Шлях до мрії у зручному форматі​

Курси німецької мови для дітей та дорослих: онлайн

Може здаватися, що мало хто обирає німецьку добровільно. Мовляв, мова складна, немелодійна, нею тільфки команди віддавати.

Цю думку готові рішуче спростувати наші викладачі та численні студенти, що вирішили вивчити німецьку мову онлайн у Language School.
Ось кілька реальних фактів.

Окрім тих, хто готується до навчання, праці або постійного проживання в одній з 7 німецькомовних країн, є чимало студентів, що зупинили свій вибір на цій мові з інших причин. Ось основні з них:

  1. Подорожі. По-перше, власне Німеччиною, Австрією або Люксембургом. По-друге, багато німців можна зустріти в інших країнах, адже вони теж полюбляють подорожувати світом. І не думайте, що знання англійської вас врятує — шлях до серця завжди лежить через рідну мову! До речі, поданий факт зацікавить тих, хто планує організацію готельного бізнесу або роботу у секторі HoReCa.
  2. Програми обміну з іноземними вишами. Саме Німеччина та Австрія зазвичай пропонують дуже вигідні умови співробітництва у цьому питанні й активно підтримують студентів у їхніх дослідженнях.
  3. Німці віддавна відомі як новатори у багатьох сферах. І зараз німецька є другою за значенням мовою у науці після англійської. Хочете бути у курсі останніх досліджень — ми допоможемо!
  4. Величезна культурна спадщина. Онлайн курси німецької мови відкриють вам шлях у світ поезії Г.Гейне, п’єс Шіллера, опер В. Моцарта та багато чого іншого. Численні першоджерела і зараз доступні або виключно німецькою мовою, або у вигляді стислого переказу. Тож якщо ви хочете по-справжньому зануритися у фундаментальні праці Ф. Ніцше, Г.Гегеля, Р.Вагнера та Л. Моцарта, чекаємо на наших уроках!

Шлях до мрії у зручному форматі​

Німецька мова – складна?

Німці відрізняються впорядкованістю та логічністю. За таким принципом будується і їхня рідна мова. Правила читання, будови речень та інші граматичні категорії дуже чіткі й мають менше «але» у вигляді виключень.

Чому ж німецька здається складною? Якщо попросити випадкову людину сказати щось англійською, вона одразу згадає, як назвати своє ім’я, вік тощо. А коли мова заходить про німецьку, в голові спливають якісь різкі вигуки з фільмів про Другу Світову війну.

Справа в тому, що кожного дня ми чуємо англійські пісні, стикаємося з цією мовою в інструкціях, постах у соціальних мережах і тому здається, що її вивчення дається легше.

Ми знаємо, як прокласти шлях для німецької до вашого серця. З власного досвіду скажемо, що на наших очах студенти стають справжніми фанатами німецької мови, наголошуючи, що вона більш легка і зрозуміла, ніж інші. Чимало є тих, для кого ця мова стає основною, а must have англійська відходить на другий план. Це не має дивувати, адже кожному до душі своя мова, так само як і улюблений сорт кави або чаю. Це справа смаку.

Тепер розкажемо про наш онлайн формат.

Курси німецької мови онлайн

У Language School ми викладаємо німецьку мову по Skype або Zoom. Усі вчителі були спеціально підготовлені, щоб максимально використовувати усі переваги кожної з платформ, отже ви можете бути спокійними за якість навчання. Відео, ігри, інтерактивні дошки та сила силенна електронних матеріалів — все це робить уроки насиченими та захопливими.

Дорослі значно заощаджують час на поїздки до місця проведення уроку. Батьки не мають переживати, хто відведе сина або доньку до мовної школи і назад.

Окрім того, ви можете спокійно планувати відпустку за кордоном або канікули у бабусі й дідуся за містом. Тепер це не привід робити паузу в навчанні, а потім витрачати час на повторення матеріалу!

А скільки незручностей виникало через вибір школи за місцем розташування! Онлайн формат звільняє вас від прив’язки не тільки до району, але й без перебільшення, до країни!

Часті запитання про уроки німецької мови онлайн

Так, перший урок — це пробний, він сплачується окремо (300 грн). Далі оплата що місяця. Тривалість заняття 60 хвилин.

Перший урок — це пробний, він сплачується окремо (300 грн). Далі оплата що місяця. Тривалість заняття 60 хвилин.

Після першого заняття, треба сплатити за місяць:
Якщо 2 рази на тиждень — 2800 грн (8 занять)
Якщо 3 рази на тиждень — 3990 грн (12 занять)
Або є опція 20 занять за 6490 грн.

Є також опція разової оплати, за кожен урок окремо, але вартість більша — 400 грн/урок.

Як показує практика, вивчення кожного рівня німецької мови займає приблизно 6 місяців. Варто пам’ятати, що вивчення мови — дуже індивідуальний процес, і терміни можуть відрізнятися.

Курси німецької мови

Почни прямо зараз