Спробуй і зрозумієш як це класно говорити французькою

Курси французької мови онлайн

Якщо ви починаєте вивчення італійської мови з нуля, або будете продовжувати вивчення – ви навчатиметесь по спеціально розробленій програмі, яка закладе основи мови, вміння читання, письма і спілкуватись італійською у базових ситуаціях.

курси французької онлайн

102.100+

провели уроків французької

студентів вивчають
з нами французьку

вчителів французької у
Language School

що вам треба знати

Головні наші правила

від 2 разів

Ми займаємося тільки від 2 разів на тиждень. Бо вважаємо, що заняття один раз на тиждень - це марне витрачання вашого часу та грошей.

місяць

Оплата за навчання – помісячна. Не треба сплачувати наперед запівроку. Тільки за 1 місяць!

1 на 1

Курси від Language School – це уроки 1 на 1 з викладачем. Не треба чекати доки вся група вивчить матеріал, який ви добре опанували. Або, навпаки, якщо якась тема незрозуміла, викладач із задоволенням закріпить її з вами ще раз.

Ціни на курси французької мови онлайн

2 рази на тиждень

4800 грн

3 рази на тиждень

6800 грн

Інтенсив

9990 грн

Для кого цей курс?

Вам точно підійде вивчення французької мови онлайн у нас, якщо

вивчення італійської мови

Ви хочете вивчати французьку мову з нуля або маєте певні знання:

• Вам подобається французька мова
  • Мрієте відвідати Францію
  • Вивчали у школі чи у вузі, але знання мінімальні. Їх треба покращити
курси італійської language-school.com

Вам французька мова потрібна, щоб:

• Подорожувати Францією
  • Навчатися чи працювати у цій країні
  • Скласти міжнародні іспити Delf (A1, A2, B1, B2)
  • Вийти заміж/одружитися з французом
курси італійської мови

Якщо ви дорослий, або дитина від 6 років

Ми займаємось французькою як із дітьми, так і з дорослими. Головне, щоб вам було більше аніж 6 років!

Про курси французької мови

• Гнучкий графік. Уроки французької мови онлайн дають можливість встановити свій власний, гнучкий графік. Це дає можливість без проблем інтегрувати курс у своє повсякденне життя, не відміняючи інши плани/курси.
  • Заняття проводяться в онлайн-режимі за допомогою програм Skype або Zoom, або в іншому зручному для вас сервісі.
  • Уроки проводяться віч-на-віч з викладачем, забезпечуючи найбільш ефективне засвоєння матеріалу.
  • Можна не тільки вибрати зручний час для занять, а й кількість уроків протягом місяця. Необхідний мінімум – два заняття на місяць, оскільки менша кількість робить вивчення мови марною.
  • Тривалість уроку – 60 хвилин.

Окремими блоками до програми курсів входять французька мова для дітей онлайн та французька мова для початківців онлайн. Кожен може зкорегувати свою програму разом з вчителем. Наприклад вивчате ті аспекти французької мови, які потрібні саме вам. Наприклад можна зробити більше розмовної практики, чи підготуватися до Delf (A1, A2, B1, B2), чи зробити акцент на юридичну/медицьнську/бізнес лексику і так далі.

Переваги курсів французької онлайн

Наші онлайн-уроки французької мови мають кілька очевидних переваг.

1. Ви самі можете вибрати найбільш зручний для вас графік занять, щоб вивчати мову максимально легко, без щоденної напруги та необхідності економити час на будь-чому іншому.
  2. Індивідуальні заняття з викладачем дозволяють підібрати персональний підхід до учня та зосередитись на важливих для нього деталях. Це підвищує засвоюваність навчального матеріалу, навіть якщо ви не маєте великих здібностей до вивчення іноземних мов.
  3. Заняття ведуть викладачі високої кваліфікації, з вищою профільною освітою, рівень володіння мовою С1-С2.

Купуючи наші курси, ви можете вивчати французьку мову максимально легко та з найбільшою ефективністю.

Завдяки нашим курсам ви зможете долучитися до великої французької культури, знайти собі друзів у Франції та зробити кар’єру у цій чудовій країні.

Часті запитання про уроки французької мови онлайн

Ні, немає! Головне переносити заняття напередодні, в інакшому випадку – воно згорає. Якщо вчитель, з якихось причин відмінить урок – ми проведемо 1 урок безкоштовно!

Урок в форматі онлайн, зазвичай проводимо у Zoom, але якщо ви бажаєте, можна у будь-якому іншому сервісі. Структура урока зазвичай одна: спочатку викладач пояснює новий матеріал, потім ви разом виконуєте вправи на його закріплення (у текстовому, аудіо а бо відео форматах). Далі для вивчення лексики – вправи на переклад. Також обовов’язкові домашні завдання🌻

Всі матеріали безкоштовні, викладач вам буде надсилати їх онлайн.

Так, звичайно! Працюємо з понеділка по неділю з 8:00 до 21:00

Неважливо скільки разів будете займатися, хоч кожен день! Головне встигнути за місяць використати всі заняття, в інакшому випадку вони згорять. Місяць починається від першого заняття за абонементом.

Можете зробити плаваючий графік та постійно змінювати час занять.

Курси французької мови

Почни прямо зараз