вивчай

італійська мова по Skype за 300 грн/60 хв

індивідуально

Якщо Ви починаєте вивчення італійської мови «з нуля», Ви навчатиметесь по спеціально розробленій програмі, яка закладе основи мови, вміння читання, письма і спілкуватись італійською у базових ситуаціях.

Якщо ж Ви маєте попередній досвід вивчення мови чи життя у мовному середовищі, Вам перш за все необхідно пройти вступне тестування для визначення Вашого мовного рівня.

Після проходження письмового тестування та співбесіди ми запропонуємо Вам програму, де ефективність занять буде максимальною.

Ціни на індивідуальні уроки іспанської по Skype

2 рази на тиждень

2400 грн

3 рази на тиждень

3600 грн

Інтенсив

Х грн

Заняття проходять за комунікативною методикою , спрямованою на розвиток розмовної мови. Комплексний підхід до вивчення мови розвиває всі мовні навики: розмовну мову, розуміння мови на слух, читання та письмо; граматика подається практично — так як вона існує у реальній мові.

Особлива увага приділяється використанню мови у різних життєвих ситуаціях. На заняттях, навіть з самого початкового рівня, використовується виключно італійська мова. Викладачі готують заняття тільки по оригінальним підручникам кращих видавництв (Edizioni Guerra, Alma Edizioni Firenze, Editrice la scuola).

Викладач неодмінно приділятиме Вам достатньо індивідуальної уваги, допоможе з труднощами, виправить вимову. Заняття не лише ефективні і спрямовані на те, щоб Ви досягли бажаних результатів навчання, але й насправді цікаві та захоплюючі. Ми обіцяємо, що Ви будете іти на заняття з задоволенням!

Якщо сумніваєшся, просто запишись на перше заняття

Тоді розумієш чи підходить тобі такий формат занять

Ви залишаєте заявку, зазначаєте найзручніший час для занять. Ми підбираємо для вас викладача, який підходить вам за графіком. Після оплати за перше заняття цього вам пише в Телеграм чи Вайбер наш викладачач, для узгодження сервісу, де зручніше для вас проводити уроки.

Заняття можна оплатити на карту. Реквізити для оплати наш менеджер вам відправить одразу після вашої заявки.

Якщо ви за якихсь причин захочете змінити викладача – не проблема! Ми зробимо це одразу.
Зазвичай, це дуже індивідуально. Багато залежить від того, як швидко студент сприймає матеріал, як часто займається та наскільки старанно виконує домашні завдання. Але в середньому перший рівень А1 можна досягти за 3-5 місяців.
Система рівнів вивчення італійської мови:
Italiano 1
На цьому рівні студенти знайомляться із звучанням італійської мови, вивчають вимову італійських звуків, їх читання, базові поняття граматики та набувають найпростіших навичок спілкування, що закладає основу для подальшого самостійного вивчення мови.
Italiano 2
На цьому рівні студенти опановують спілкування у найпростіших ситуаціях, розширюють словниковий запас та граматичні знання. Цей рівень дозволяє в цілому розуміти прості тексти на італійській мові.
Italiano 3
Цим рівнем завершується початковий курс вивчення італійської мови. Після нього студенти володіють базовою граматикою, можуть легко спілкуватись у простих життєвих ситуаціях (подорож, розмова по телефону, покупки, тощо).
Italiano 4
На цьому рівні значно розширюється словниковий запас студентів.Вивчаються більш складні граматичні явища, що дозволяє послуговуватись італійською мовою у будь-яких мовних ситуаціях. Студенти читають доволі складні тексти з елементами ділової та наукової лексики.
Italiano 5
Цей рівень готує студентів не тільки до спілкування у будь-яких житєвих ситуаціях, але й до обговорення складних тем та дискусійних питань.
Italiano 6
Цей рівень завершує середній курс вивчення італійської мови. Студенти закріплюють набуті знання, які дозволяють їм вільно висловлювати свої думки, спілкуватися італійською мовою, читати пресу та книжки в оригіналі за допомогою словника.