Russian (CIS)Ukrainian (UA)

Якщо Ви починаєте вивчення італійської мови "з нуля", Ви навчатиметесь по спеціально розробленій програмі, яка закладе основи мови, вміння читання, письма і спілкуватись італійською у базових ситуаціях. Якщо ж Ви маєте попередній досвід вивчення мови чи життя у мовному середовищі, Вам перш за все необхідно пройти вступне тестування для визначення Вашого мовного рівня. Після проходження письмового тестування та співбесіди ми запропонуємо Вам місце у групі на одному з 6 мовних рівнів де Ви будете відчувати себе комфортно і де ефективність занять буде максимальною.

Заняття проходять за комунікативною методикою , спрямованою на розвиток розмовної мови. Комплексний підхід до вивчення мови розвиває всі мовні навики: розмовну мову, розуміння мови на слух, читання та письмо; граматика подається практично - так як вона існує у реальній мові. Особлива увага приділяється використанню мови у різних життєвих ситуаціях. На заняттях, навіть з самого початкового рівня, використовується виключно італійська мова. Викладачі готують заняття тільки по оригінальним підручникам кращих видавництв (Edizioni Guerra, Alma Edizioni Firenze, Editrice la scuola).

Викладач неодмінно приділятиме Вам достатньо індивідуальної уваги, допоможе з труднощами, виправить вимову. Заняття не лише ефективні і спрямовані на те, щоб Ви досягли бажаних результатів навчання, але й насправді цікаві та захоплюючі. Ми обіцяємо, що Ви будете іти на заняття з задоволенням!

Система рівнів вивчення італійської мови:

• Italiano 1
    На цьому рівні студенти знайомляться із звучанням італійської мови, вивчають вимову італійських звуків, їх читання, базові поняття граматики та набувають найпростіших навичок спілкування, що закладає основу для подальшого самостійного вивчення мови.

• Italiano 2
    На цьому рівні студенти опановують спілкування у найпростіших ситуаціях, розширюють словниковий запас та граматичні знання. Цей рівень дозволяє в цілому розуміти прості тексти на італійській мові.

• Italiano 3
    Цим рівнем завершується початковий курс вивчення італійської мови. Після нього студенти володіють базовою граматикою, можуть легко спілкуватись у простих життєвих ситуаціях (подорож, розмова по телефону, покупки, тощо).

• Italiano 4
    На цьому рівні значно розширюється словниковий запас студентів.Вивчаються більш складні граматичні явища, що дозволяє послуговуватись італійською мовою у будь-яких мовних ситуаціях. Студенти читають доволі складні тексти з елементами ділової та наукової лексики.

• Italiano 5
    Цей рівень готує студентів не тільки до спілкування у будь-яких житєвих ситуаціях, але й до обговорення складних тем та дискусійних питань.

• Italiano 6
    Цей рівень завершує середній курс вивчення італійської мови. Студенти закріплюють набуті знання, які дозволяють їм вільно висловлювати свої думки, спілкуватися італійською мовою, читати пресу та книжки в оригіналі за допомогою словника.

(097)-948-75-17

(032)-247-07-75

м. Львів, вул. Володимира Великого 18, к.310 ,3 поверх
пр. Чорновола 63, к.1, 10 поверх
пр. Червоної Калини 46

Наш E-MAIL

• Мова це втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова.

М. Рильський

Хто нікчемну душу має, то така ж у нього й мова.

Леся Українка

Скажи ж мені що-небудь, щоб я тебе побачив.

Сократ

Хто ясно думає, той і ясно спілкується.

Н. Буало

Чудова думка втрачає свою цінність, коли вона неграмотно висловлена.

Вольтер

І возвеличимо на диво

Розум наш, і наш язик...

Т. Шевченко

Мова вмирає тоді, коли наступне покоління втрачає розуміння значення слів.

В. Голобородько

Мова - це глибина тисячоліть.

М. Шумило

Немає магії сильнішої, ніж магія слів.

А. Франс

Раби — це нація, котра не має Слова. Тому й не зможе захистить себе.

О. Пахльовська

Слово є вчинок.